Tanıtım / Geridön

AKSEKİSPOR'A BAŞKAN DOPİNGİ

Antalya'nın Türkiye 3. Ligindeki temsilcilerinden Akseki Aromaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Manavgat'ta sürdürüyor. Ligin ilk yarısında büyük sıkıntılar yaşayan Aksekispor'un ikinci yarıda aynı sıkıntıları yaşamaması için Akseki, Gündoğmuş ve İbradı ilçeleri ile bu ilçelere bağlı beldelerin belediye başkanları Tropic otelde biraraya geldiler. Toplantı sonrasında açıklama yapan Ormana Belediye Başkanı Orman Belediye Başkanı Mahmut Varol, Aksekililerin bugüne kadar yaptığı tüm işlerde elde ettikleri başarı ile anıldığını belirterek "Akseki Aromaspor'un ligde başarılı olması için belediye başkanları olarak elimizden geleni yapacağız" dedi.

Side Tropik otelde İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren Akseki Araomaspor'u Belediye Başkanları yalnız bırakmıyor. Akseki Belediye başkanı Osman Çelikel, Cevizli Belediye Başkanı Erol Özdemir, Güçlüköy belediye Başakanı Ali Arslan, Süleymaniye Belediye Başakanı Mustafa Uygun, Kuyucak Belediye Başkanı Dursun Öz, İbradı Belediye Başkanı Muharrem Kaya, Ormana Belediye Başkanı Mahmut Varol, Gündoğmuş Belediye Başkanı Zafer Aslan Akseki Aroma sporlu futbolcuları kamp yaptıkları Tropic otelde ziyaret ettiler. Otelde futbolcularla sohbet eden belediye başkanları destek sözü verdi. Futbolcularla sohbet eden başkanlar Akseki Aromaspor'un bu yıl lig de kalıp gelecek yıl çok başarılı olacağını söylediler. Futbolcular ise belediye başkanlarına Akseki Aromaspor'u en iyi yere taşıma sözü verdiler. Futbolcularla yemek yiyen Belediye Başkanları yemeğin ardından Akseki Aromaspor'un sorunlarını tartıştılar. Belediye başkanları kendi aralarında Akseki Aromaspor'a 21 milyar para topladılar. Toplantıya katılan Tropik otel sahibi işadamı Mustafa Kaya da Akseki Aromaspor için ne gerekiyorsa yapacağını belirtti.

Akseki Aromaspor'u ziyaret eden belediye başkanları adına bir açıklama yapan Ormana Belediye Başkanı Orman Belediye Başkanı Mahmut Varol "Akseki Aromaspor'un durumu malum Aksekililer gittikleri bölgelerde, yaptıkları işlerde hep başarılı olmuşlardır. Biz de belediye başkanları olarak futbolcularımızın yanında olduğumuzu, Aksekililerin her konuda olduğu gibi futbolda da başarılı olması gerektiğini vurguladık .Bu desteğimiz ne ilk nede son olacak. Güçlü bir Akseki Aromaspor yaratmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Akseki Aromaspor iletişim eksikliğinden dolayı ekonomik sorun yaşıyor. Bunu gidermek için büyük şehirlerde yaşayan Akseki, İbradı ve Gündoğmuşlu iş adamlarımızı belediye başkanları olarak yerinde ziyaret edip onlardan Aksekispora destek isteyeceğiz" dedi.

www.nehir.net